logo
درباره توربافی تبریز پست الکترونیکی

تور بافی تبریز ادغام شده از دو کارگاه حسن زاده و حجتی می باشد که فعالیت جداگانه خود را از سال ۱۳۶۷ شروع و با داشتن ربع قرن تجربه و جمع آوری این تجارب با هم از سال ۱۳۸۹به فعالیت پرداختند و در این ۲۵ سال با ساخت و تولید انواع توری های نقاله و نوآوری های فراوان به کار خود ادامه می دهند.
شهرت ما در به کار بردن بهترین نوع مواد اولیه مصرفی، اعم از مفتول های آهنی، مفتول گالوانیزه، استیل و نیکل کروم (نسوز) است. ما همیشه سعی کرده ایم که با شرکت های بزرگ جهان به رقابت پرداخته و در این مسیر با همکاری خود با شرکت های مهم ایرانی در عرصه صنایع غذایی از جمله؛ شیرین عسل، مینو، آیدین، آناتا، بیسکویت سلامت، آذرشهد ارومیه، شیرین باختر ارومیه، اروم آدا و ... و سازنده های دستگاه های مواد غذایی از جمله؛ شرکت Rawi آلمان، ماشین سازی امیدی، نان صنعت تهران، مجملی، تکنوپخت رفسنجان و ... توانسته ایم که احتیاجات این شرکت ها را با بهترین کیفیت و نیروی صددرصد ایرانی فراهم کنیم.
این شرکت آماده همکاری و عقد قرارداد با کلیه شرکتها و کارخانجات ایرانی و خارجی می باشد و نیز افتخار همکاری در عرصه صادرات با کشورهای آلمان، ترکیه، باکو، ارمنستان، عراق و افغانستان و ... را دارد.

 

تماس با ما

address

آدرس :

تبریز، کیلومتر 7 جاده تهران، کرکج، پایین تر از کوچه باغ، پلاک 5

tell تلفن :
041-36373120
fax فکس :
041-36370074
e-mail ایمیل :
info@tabrizwirebelt.com

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظ...
دوشنبه ، 11 آذر 1392

آخرین اخبار

وب سایت شرکت توربافی تبریز منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت توربافی تبریز منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی شده و هدف از...


ادامه اخبار »